Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie pęcherza i krwiomocz a antybiotykoterapia

dzieńdobry.robiłam posiew moczu i wyszła mi e.coli 10 do 4.co znaczy?co jakiś czas mam zapalenie pęcherza i krwio mocz szczypie przy sianie wtedy.jestem po antybiotyku juz i mocz ogólny ok.ale brałam cipronex i okazało się ze oporna e coli jest na ten lek.czy nadal mam bakterie skoro mocz ogólny ok?i na pierwsze pytanie proszę odp.dziękuję.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania

Jeśli wuchodowano E.coli świadczy to o bakteriurii. Jeśli takie sytuacje często nawracają łącznie z krwiomoczem sugeruję udać się do urologa lub nefrologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy