Zapalenie pochwy oraz wirus opryszczki

Zdiagnozowano u mnie zapalenie pochwy oraz wirusa opryszczki. Nic mnie nie boli, a te pryszcze nie wyglądają jak opryszczka. Są pojedyncze, nie grupują się, z czasem tworzy się na czubku pęcherzyk, pęka, tworzy się ranka, która piecze przy oddawaniu moczu i się goi. Dodam, że pierwszy raz miał miejsce kilka miesięcy temu i nic mi nie dolegało. Mój partner nie miał nigdy opryszczki. Czy można sprawdzić, czy to na pewno wirus? Czy te pryszcze mogły powstać z innego powodu, np. bakterie, grzyby?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzię.c