Zapalenie stawów a depilacja laserowa

Witam, Mam 24 lata i od 12 lat choruję na zapalenie stawów. W tej chwili jedynym lekiem, który przyjmuję, jest Plaquenil. Lek odstawiam zawsze w lecie ze względu na uczulenie na światło słoneczne. Niewykluczone, że w niedługim czasie odstawię go całkowicie, bo czuję się coraz lepiej (oczywiście stale przebywam pod opieką lekarza). Po odstawieniu chciałabym wykonać zabieg depilacji laserowej - jak długo powinnam odczekać? Jakiego czasu potrzeba, by całkowicie wydalić lek z organizmu?

Witam serdecznie
większość leków jest wydalana z organizmu po ok 2 tygodniach od zaprzestania stosowania, jednak istnieją wyjątki, np tetracykliny używane dość czesto w przebiegu chorób dermatologicznych sa wydalane przez ok 3 miesiace, dlatego zalecam konsultacje z prowadzącym lekarzem dermatologiem, który powinien określić jak długo należy odczekać po odstawieniu leku do zabiegu depilacji laserem.
Pozdrawiam