Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie torebki maziowej a silny ból i obrzęk nogi

Od kilku dni bolała i lekko spuchła mi łydka,stosowałam Venoruton żel i pomogło,ale aby odciążyć łydkę,stawiałam stopę inaczej niż zawsze i po takim"innym"chodzeniu-na wieczór straszny ból śródstopia! Diagnoza chirurga:zapalenie torebki/kaletki maziowej,bez RTG. Ketonal do smarowania i Metafen do łykania. Ale ja prawie nie mogę stanąć na tej nodze,jedynie wyginając i stając na zewn.części stopy.Nadal boli i jest obrzęk.Czy to normalne objawy tego schorzenia?Boję się,że to coś poważniejszego.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Jakie narządy przeszczepia się w Polsce?

Polska transplantologia wciąż się rozwija. Przeszczepy są coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o polskiej transplantologii.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg

Szanowna Pani - w takiej sytuacji powrót do pełnej sprawności trochę trwa. Można go przyspieszyć ostrzykaniem stawu sterydami działającymi p/zapalnie.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Proszę ponownie udać się do chirurga , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy