Zapalenie zatok, osłabienie kończyn, zawroty głowy, zaburzenia równowagi

Od około 3 lat: zapalenie zatok,osłabienie kończyn,zawroty głowy,zaburzenia równowagi,bóle głowy,ciśnienie w uszach,nerwowość,obniżona temp.ciała ok36st.Przez 4 lata przyjmowałam tabl.antykoncep, dieta bogata w tłuszcze, węglowodany, cukry, fast foody,nadwaga ok 10 kg.Od roku na diecie 5 posiłków,zero cukru itp.Od 4 tygodni dieta candida albicians - pogorszenie objawów od 6 m-cy.Czy to wszystko może być przyczyną Candidy?wszelkie badanie bez istotnych odchyleń od normy.Test szklankowy-masakra!

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza aby wdrożyć odpowiednie leczenie przeciwgrzybicze.