Zapalenie żołądka i dwunastnicy a migreny

Witam, choruje na przewlekle zaplenie zoladka i dwunastnicy z nadzerkami, na refluks, niewydolnosc wpustu, i tak zwanego dziadka do orzechow, moj zoladek bardzo silnie i bolesnie sie skurcza, prakrycznie codziennie mam bole glowy czy to migrena ? Czy moze cos wspolnego z tym na co choruje, ?

Szanowna Pani!
Trudno określić związek pomiędzy chorobą refluksową, a dolegliwościami bólowymi głowy. Jeżeli dolegliwością pojawiają się stale i nie ustępują po środkach przeciwbólowych, proszę udać się do lekarza POZ. Po zbadaniu i zebraniu wywiadu, lekarz rozszerzy diagnostykę o badania dodatkowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Jest wiele przyczyn bólów głowy, niestety ale konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu, badanie pacjenta, pomiar ciśnienia, bez podstawowych informacji nie jestem w stanie udzielić porady internetowej. Niewykluczone że to migrena.