Zaparcia u rocznego dziecka a odpowiednie działania

Witam moj synek ma 1 rok 8 m-cy i od dluzszego czasu (ok. pol roku) cierpi na zaparcia. Podawalam mu Duphalac, Lactulose, Debridat i efekty poprawy byly widoczne jedynie max 2 tyg po zastosowaniu a po tym czasie lek przestawal dzialac i roblem powracal i juz nie wiem co robic i jak mu pomoc .. DZIECKO duzo pije, je owoce, jogurty i mimo wszystko nic nie pomaga . Prosze o pomoc

Piotr Pilarski

Dziecko powinno być zbadane przez lekarza. Sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.