Zapis po tomografii komputerowej głowy
Witam jestem po tomografii glowy, co oznacza taki zapis na wyniku? : -struktury mozgowia cieniuja jednorodnie pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik nie wskazuje na nieprawidłowości. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.