Zapłodnienie a stosunek w prezerwatywie

Proszę o pomoc Czy podczas kochania się w prezerwatywie (do tego stosunek przerywany) może dojść do zapłodnienia? Okres spóźnia mi się już 11 dni i pobolewa mnie brzuch. Dodam że w październiku miałam egzaminy, czy przez ten stres z tamtego miesiąca może dalej działać? Ostatni cykl wynosił 39 dni. Nie wiem czy ciąża jest możliwa czy to tylko stres. Proszę o odpowiedź.

Stres może oczywiście wpływać na długość cyklu, ale biorąc pod uwagę ,że prezerwatywa nie jest 100% środkiem antykoncepcyjnym należy wykonać test ciążowy.