Zasiłek chorobowy po poronieniu

Dzień dobry, poroniłam w 8tygodniu ciąży( 6 tydzień od zapłodnienia). w dokumentacji medycznej nie mam określonej daty poronienia i mam L-4 za okres pobytu w szpitalu 18.09-22.09.2014. jak mam mieć liczony zasiłek chorobowy, od kiedy liczony 100%, a od kiedy liczony 80% i 70% w trakcie pobytu w szpitalu? i czy w ramach starania się o wydanie aktu urodzenia dziecka z adnotacją o urodzeniu dziecka martwego lekarz może mi odmówić wpisania że dziecko było płci żeńskiej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do najbliższego oddziału ZUS, gdzie udzielą Pani szczegółowych odpowiedzi.