Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pytania o zasiłek i urlop macierzyński

witam.mam pytanie.jesli zostane zwolniona z powodu redukcji etatu,to wiem ,ze przysluguje mi zasilek dla bezr.(mieszkam w Gdansku).jesli w czasie brania zasilku zajde w ciaze,(przeszlam juz dwa niuedane zabiegi in vitro,wiec w sklepie,w ktorym pracuje ,wiadomo,ze jestem zbednym pracownikiem),to jak wyglada sprawa z zasilkiem,-czy tylko dostane przez 6 miesiecy?a jak wyglada z macierzynskim?czy przysluguja mi jakies swiadczenia?jestem teraz w ogromnm stresie.prosze o opowiedz i dziekuje.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Krwawienie i ból w ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, szczegółowych informacji udzieli w tym temacie Urząd Pracy. Jeżeli prawo do zasiłku przysługuje w momencie urodzenia dziecka lub gdy urodzi dziecko miesiąc po ostatniej wypłacie zasiłku – wypłacany będzie jej zasiłek tak długo, jak byłby wypłacany zasiłek macierzyński.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy