Zastosowanie kremu Clobederm a przebywanie na słońcu

WITAM! TYDZIEŃ TEMU POSMAROWAŁAM TWRZ KREMEM CLOBEDERM PONIEWAŻ DOSTAŁAMWYSYPKI,ZAPOMINAJĄC O TYM PRZEBYWAŁAM DU ŻO NA SŁOŃCU.DZISIAJ MAMCAŁĄ TWARZ W ROPNYCH I CZERWONYCH KROSTACH .CO MAM ROBIĆ ? CO TO JEST ?POMOCY!!!!

Dzień dobry,

Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wizyta u dermatologa, który po konsultacji dobierze odpowiednią formę leczenia.

Pozdrawiam