Zastrzyk po ugryzieniu przez końską muchę

Witam. Parę lat temu po ugryzieniu przez końską muchę dostałem na pogotowiu zastrzyk, który przyniósł mi natychmiastową ulgę i spowodował zejście opuchlizny. Bardzo chciałbym odzyskać tę nazwę, która zapomniałem gdyż niedługo znów może być mi potrzebny i nie chce tracić czasu na testowanie czegoś innego wiedząc, że tamten jest skuteczny. Wydaje mi się że to samo dostał kolega po ukąszeniu przez osy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

jest bardzo wiele preparatów ale postepowanie ogolne jest takie samo tzn ze takie same substancje czynne się podaje.