Zastrzyki do krętarza biodra

Witam Mam zastrzyki do krętarza biodra tzw .blokady Depo Medrol Robiłam badanie w kierunku osteoporozy i wynik wskazuje na wysokie ryzyko złamania. Chirurg ortopeda zbagatelizował moje badanie bo to nie On skierował mnie Czy po skończeniu zastrzyków moja gęstość kości wróci do normy,nadmienię ,że rok temu miałam robione badanie wapnia i było dobre Zastanawiam się czy brać jeszcze pozostałe zastrzyki dwa razy Obawiam się ,że to one spowodowały odwapnienie kości. Proszę o radę

Witam. Choć ortopedzi kochają Depo-medrol, ja jestem bardzo ostrożny z tym lekiem. Jakie są wskazania do podawania w okolicę krętarza? Jeśli osteoporoza to może warto rozważyć terapię preparatem osteogenon.