Zaszycie rany w odbycie a krwotok

witam miesiac temu zauwazylam krew na papierze po oddaniu stolca . Pojechalam na pogotowie , zrobili mi badania i stwierdzili ze to hemoroidy , lekarz proktolog zaszyl mi rane ktora byla niedaleko wejscia przy odbycie strasznie to bolalo.... . Potem sciagnelam szwy rowniez byl to bol nie do zniesienia. Dzisiaj minal miesiac i znow mam krwawienie.. nie chce juz przezywac tego bolu zaszywania .... czy to mozliwe ze znow mi cos peklo i bede musiala szyc?

Szanowna Pani
Przyczyną krwawienia z odbytu może być najczęściej szczelina odbytu lub żylaki odbytu.
Proponuję udać się do chirurga lub proktologa do poradni, który zbada Panią i zaproponuje adekwatne leczenie.

Z poważaniem
Dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej