Zatkany nos u 4,5-miesięcznego synka

witam.moje dziecko od trzech tygodni ma bardzo zatkany nosek .nie może w nocy spac ,zrywa sie i placze.psikam mu woda morska odciagam,i nic to nie pomaga.trwa to dość dlugo i sie bardzo martwie.nie ma goraczki wiec lekarz mowi ze mamy czekac.ale ile mozna.synek ma cztery i pół miesiaca proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.