Zatrzymanie wody w organizmie a złe samopoczucie

Witam, przed miesiączka mam straszne zatrzymanie wody w organizmie i puchne, moje ciało jest całe obrzmiałe. Dodam, ze nadodatek tyje 2-3 kg. Czy są jakieś sposoby lub tabletki, które poprawiły by znacznie moje samopoczucie i wygląd w tym czasie ??? Z góry dziękuje za odpowiedź, Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że warto jest wykonać badania hormonalne. Proponuję udać się do lekarza ginekologa