Zawał serca a szybkie męczenie się

Witam mam 54lata dwa miesiące temu przeszedłem rozległy zawał serca, zgodnie z zaleceniem staram się aktywnie spędzać czas ale każdy wysiłek nawet krótki spacer powoduje strasznie silne pocenie się jakiego nie miałem wcześniej jaka jest tego przyczyna.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, od zawału musi minąć pewien czas na rekonwalescencję, a wydolność na pewno będzie obniżona. Proszę stopniowo zwiększać wysiłek fizyczny, od 15 minutowych spacerów do dłuższych.