Zawroty, bóle i mrowienie głowy a wynik rezonansu magnetycznego

witam!Miesiąc temu udałam się do neurologa z takimi objawami jak: zawroty i bóle głowy,leki i mrowienie głowy,twarzy i kończyn górnych,ból karku i skurcze utrudniają mi normalne funkcjonowanie. Skierowano mnie na rezonans magnetyczny,wynik był taki:spłycona lordoza szyjna, na poziomie c5/c6 uwypuklenie krążka międzykręgowego modelującego worek oponowy oraz na poziomie c6/c7 większe uwypuklenie krążka międzykręgowego z uciskiem na worek oponowy. Co to dokładnie oznacza?do jakiego lekarza sie udac

Opisane objawy od miesiąca: "do neurologa z takimi objawami jak: zawroty i bóle głowy,leki i mrowienie głowy,twarzy i kończyn górnych,ból karku i skurcze utrudniają mi normalne funkcjonowanie. "
mogą wskazywać na przemęczenie, zmiany posturalne, pochylenie głowy i kręgosłupa, niedobory witaminowe , ale tez na ogólne przemęczenie i obniżenie nastroju
Czy nie ma zaburzeń snu i nastroju?
Zmiany w MRI kregosłupa szyjnego "spłycona lordoza szyjna, na poziomie c5/c6 uwypuklenie krążka międzykręgowego modelującego worek oponowy oraz na poziomie c6/c7 większe uwypuklenie krążka międzykręgowego z uciskiem na worek oponowy"
są czesto opisywane przy pochylaniu głowy, jednostajnej pracy.