Zawroty głowy a choroba Alzheimera

Witam. Moja Mama ma 55 lat,od pewnego czasu ma zawroty głowy,opisuje je w taki sposób,że czasami ,,rzuca ją na lewą stronę''.Mama była na badaniach doplerowkich,lekarz stwierdził chorobę Altzheimera.Mama nie ma zaników pamięci,na razie jedynym problemem są te zawroty.Boli też Ją szyja.Oczywiście będzie konsultowała się z innymi lekarzami,ale póki co,czy to badanie na którym była I zawroty głowy rzeczywiście sygnalizują Altzhaimera? Proszę o odpowiedź. Dziękuję I pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może wskazywać na występowanie choroby Alzheimera. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty neurologa.