Zawroty głowy, duszności, złe samopoczucie

witam.od dłuższego czasu miewam ciagle zawroty głowy,przejściowy ból w skroniach,złe samopoczucie,napady duszności,uczucie jakby stalo cos w gardle,po nachyleniu uczucie jakby w okolicy serca bylo cos duzego,czasami kłucie serca,nie pale od pół roku,alkohol popijam codziennie wieczorem po 4-6 piw.niecaly rok temu miałem robione EKG serca.wyszło cytuje; EKG graniczne.powiekszona prawa komora przedsionka.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Spożywanie 4-6 piw codziennie to alkoholizm. Skoro przed rokiem EKG było graniczne i wykazało powiększenie prawego przedsionka serca, mogło dojść do pogłębienia objawów. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym, powtórne EKG oraz badanie kliniczne. Poza tym sugeruję skontaktować się z psychiatrą w celu rozpoczęcia leczenia odwykowego.