Zawroty głowy i ból w okolicach mostka

Wszystko zaczęło sie ponad miesiąc temu objawy jak przy grypie gorączka, po 2 tygodniach doszły silne zawroty głowy trafiłem do szpitala podawane miałem kroplówki wykonywane ekg i oraz mierzone ciśnienie130/80 lekarz powiedział ze po paru dniach powinno wszystko być ok a nadal jest bez zmian dodatkowo doszedł jeszcze ból w okolicy mostka oraz kłucie w okolicy serca. Dodam jeszcze na koniec ze wykonuje zawód lakiernika samochodowego.prosze o porade

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę udać się do swojego lekarza rodzinnego, konieczne będzie ponowne wykonanie EKG, być może lekarz skieruje Pana do kardiologa.
Pozdrawiam