Zawroty głowy i brązowe plamienia - czy mogę być w ciąży?

Witam,
od dwóch tygodni nie mam miesiączki. Wczoraj zaczęłam krwawić, ale trwało to tylko chwilę. Wystąpiły też brązowe plamki. Na piersiach (okolice sutków pojawiły się białe plamki). Zawroty głowy. Lecz testy pokazują wynik negatywny.
Nie jestem w Polsce, aby swobodnie iść do lekarza.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Ciąży nie rozpoznaje się na podstawie takich objawów. Proszę wykonać jeszcze 3 testy ciążowe co 4-5 dni. Jeśli ostatni również wyjdzie negatywnie, to ciążę w zasadzie można wykluczyć.