Zawroty głowy i stan po pęknięciu tętniaka

Dzień dobry! Od 3miesięcy męczą mnie zawroty głowy. w 2008r pęk mi tętniak została mi blizna glejowa 3 cm. pani doktor przepisała mi Polvertic brałam 2 miesiace ,była lekka poprawa teraz biore 2 razy Vicebrol i notropil800 tez 2razy . ale nie czuje zadnej poprawy. z badan zrobiłam tylko tomografie głowy moze musze jeszcze jakies inne badania zrobic . mam tez problemy z kregosłupe. Prosze o pomoc i porade zgóry dziekuje.

Zawroty głowy to bardzo szerokie pojęcie, przyczyną mogą być rożne zmiany w obrębie mózgu, kręgosłupa, tętnic domózgowych ale też i ucha. Wszystko zależy od rodzaju i charakteru zawrotów głowy oraz innych okoliczności im towarzyszących.
Vicebrol jest lekiem kiedyś powszechnie stosowanym w tego rodzaju dolegliwościach. Nie ma on natomiast mocnych dowodów na skuteczność i nie występuje w algorytmach leczenia zawrotów głowy.
Nootropil stosuje się w innych dawkach.
Proponowałabym pełną konsultację neurologiczną