Zawroty głowy na siłowni
Witam. Mam nastepujace objawy zawroty glowy szczegolnie na silowni. Ogolne oslabienie miesni. Nie moge spac , budze sie w nocy po kilka razy aby cos zjesc . Czesto mam niskie cisnienie 100 na 50 a puls 90. Robilam badania cholesterol mam 275. oraz cukier po godzinie 225. czy moze to byc poczatek cukrzycy? Na poczatku przy atakach czyli zawrotach glowy i poceniu sie , drgawkach pomagaly mi slodycze. Robilam rezonans szyji. Wyszedl mi zespol krazenia hiperkinetycznego.Co to moze byc za choroba

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
wywiad i taki wysoki poziom cukru wskazują na cukrzycę. Proszę zgłosić się do lekarza POZ aby pokierował dalszym procesem diagnostycznym.
Pozdrawiam.