Zawroty głowy, pisk w uszach i ból w klatce piersiowej

Witam, mam 23 lata, od niedawna dolegaja mi zawroty glowy,pisk w uszach, bol w klatce piersiowej,niekiedy nudnosci,niewielki spadek wagi,od okolo 3 mies. wyczuwam powiekszony wezel chlonny z prawej str szyi, ktory pojawia sie i "znika".Cisnienie prawidlowe, w przeszlosci borykalam sie z anemia, teraz hemoglobina wynosi 13,3, leukocyty 5-10,reszta w normie. Dodam, ze leczylam sie psychiatrycznie na agorafobie ze stanami lekowymi, ktore powrocily. Chce spytac w czym tkwi problem z w.w. objawami?

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, jak najbardziej mają charakter psychosomatyczny i powstają na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów w Rzeszowie znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej