Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy, pisk w uszach i ból w klatce piersiowej

Witam, mam 23 lata, od niedawna dolegaja mi zawroty glowy,pisk w uszach, bol w klatce piersiowej,niekiedy nudnosci,niewielki spadek wagi,od okolo 3 mies. wyczuwam powiekszony wezel chlonny z prawej str szyi, ktory pojawia sie i "znika".Cisnienie prawidlowe, w przeszlosci borykalam sie z anemia, teraz hemoglobina wynosi 13,3, leukocyty 5-10,reszta w normie. Dodam, ze leczylam sie psychiatrycznie na agorafobie ze stanami lekowymi, ktore powrocily. Chce spytac w czym tkwi problem z w.w. objawami?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

AspaT

AspAT czyli aminotransferaza asparaginianowa ? czyli enzymy wątrobowe. Dowiedz się jakie są normy AspAT, gdzie występuje i o czym może świadczyć wzrost tego enzymu w organizmie.

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, jak najbardziej mają charakter psychosomatyczny i powstają na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów w Rzeszowie znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy