Zawroty głowy po dopalaczach i strach przed zastrzykami

kiedyś zapaliłem dopalacza dostałem po nim przez 5 dni zawroty potem było dobrze...za miesiąc miałem wziąć 10 zastrzyków sterydów testosteronu pierwszego zastrzyku tak się wystraszyłem ze prawie umarłem myślałem ze pani pielengniarka wbiła mi w żyłe i zaraz umre dostałem po tym zawroty które męcza mnie do dziś nie są jakieś wielkie ale ciężko z nimi zyć ...czy zawroty wywołane są nerwicą ? czy wysokim ciśnieniem? czy to wysokie ciśnienie jest od stresu i nerwow ?

Witam,
Z tego co widzę jest pan młodym mężczyzną, a eksperymenty z dopalaczami są dość niebezpieczne, zwłaszcza dla młodych ludzi. Objawy, które pan opisuje wskazują na paniczny lęk w tym wypadku przed zastrzykiem. Jeśli chodzi o ciśnienie, może je pan skontrolować w aptece lub w przychodni i podjąć odpowiednie kroki.
Pozdrawiam