Zawroty głowy podczas snu, omdlenia i drętwienie koniuszka języka

RTG kręgosłupa. Zniesienie lordozy w odcinku C krąg. Delikatne esowate wygięcie krąg TH nieznaczne boczne wzgięcie w prawo z rotacją osi. Zwężenie krążka L4/L5/S1 w odcinku L/S krąg. Zaostrzenie krawędzi trzonów jako wyraz spondyloarthrosis incipiens. Mam zawroty głowy podczas snu, uczucia omdlenia w ciągu dnia, jakbym była niedotleniona. Drętwienie końcówki języka i brody. Sporadyczne bóle nóg, kolan, pośladkow. Powodem moze byc kregoslup?

Powodów może być wiele. Na podstawie kilu ogólnych sformułowań nikt nie postawi rozpoznania i nie poda przyczyny dolegliwości.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie pacjenta.