Zawroty głowy przy depresji i nerwicy a leki antydepresyjny

Witam. Stwierdzono u mnie depresję i nerwicę. Codziennie mam zawroty głowy. Zanim zaczęłam przyjmować lek antydepresyjny, to też takie zawroty miałam. Psychicznie zaczęłam się czuc lepiej, wychodzę z domu, czuję że mogłabym powoli zapominać o depresji, ale utrudniaja mi to zawroty głowy-to jest takie dziwne "wirowanie"w głowie,ale nie przewracam się. Jak leczyć takie zawroty?Czy antydepresant wystarczy? Badania dobre : tk głowy, doppler tętnic, tsh,kręgi szyjne rtg, badanie neurologiczne też.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza