Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy, słaba koncentracja. Do jakiej poradni mam się udać?

Witam. Od 3 lat mam niepokojące objawy. Myślałam, że to chwilowe i odwlekałam pójście do lekarza. Od kilku lat przeżywam silny stres związany z rodziną. Nie byłam u żadnego lekarza, nie wiem gdzie mam się z tym udać. Mam silne zawroty głowy, nie mogę się skoncentrować, mam słabą pamięć, kiedy chcę się skupić i zapamiętać coś, za kilka minut wszystko zapominam. Mam problemy ze znalezieniem słów i to jest najpoważniejszy problem, utrudnia mi to naukę (studiuję). Czasami bywa tak, że czuję jakbym była pod wpływem alkoholu, wszystko mi się rozmywa przed oczami. Na niczym nie mogę się skupić, czuję jakbym była otępiała. Tak jak bym nie miała kontroli nad sobą. Te objawy się nasilają i teraz już wiem, że to nie jest przejściowe. Dodam, że kilka lat temu nie miałam tego problemu, a na chwilę obecną strasznie się z tym męczę. Bardzo proszę o wskazówkę do jakiego specjalisty mogę się udać. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam.

Warto, by udała się Pani do poradni zdrowia psychicznego. Lekarz po rozmowie oraz przeprowadzeniu odpowiednich badań, polegających na wypełnianiu kwestionariuszy, pozna problem i zaproponuje odpowiednie postępowanie. Być może również farmakologiczne, mające pomóc Pani się wyciszyć i uspokoić, co w dalszej perspektywie powinno wyeliminować, a przynajmniej zminimalizować obecne dolegliwości.
Pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy