Zawroty głowy u 14-latka a możliwe przyczyny

Syn mierzy 170cm i wazy 45 kg (ma 14 lat). Byłem u lekarza, który wykluczył chorobę tarczycy i cukrzyce. Morfologia w porządku. Ostatnio zauważył ze jak wstaje to kręci mu sie w głowie. Co to moze być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny dolegliwości Pani syna. Objawy mogą wynikać z dojrzewania. Proszę zgłosić się do pediatry.

Pozdrawiam.