Zawroty głowy z drżeniem ciała

Dzień Dobry Mam na imię Agnieszka i mam 26 lat mam problem a mianowicie: niej więcej od dwóch tyg. mam silne zawroty głowy z drżeniem ciała a szczegulnie rąk nawet jeżeli coś zjem, a po jedzeniu nawet się nasilają z mdłościami a od 4 dni krew z nosa mi leci. proszę o szybką odpowiedz gdyż dolegliwości się z dnia na dzień nasilają.(cukier oraz ciśnienie w momencie osłabienia jest w normie) cukier 86 ciśnienie 110/75 puls 72

Może potem do oceny neurologicznej!
Ważna ocena stanu zdrowia, trybu życia, nastroju, wyników badań
Jak morfologia, żelazo, Czy bierze PAni jakieś leki ??

Pozdrawiam