Zawyżona wartość neutrofili w 37. tygodniu ciąży

Witam jestem w 37 tygodniu ciązy i w badaniach krwi wyszła zawyżona wartość neutrofili 78,7 % i 10,5 tys oraz leukocyty 13,3 i limfocyty 16,6 czy świadczy to o jakiejs patologi??Natomiast na usg wyszło że dziecko ma BPD 91,7, HC 303, AC 307 i FL 68,4 czy są to duże nieprawidłowośći??dziękuję pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm dotyczących badań z krwi nie można dokładnie się odnieść. Mogą powyższe wyniki oznaczać infekcję. Proszę koniecznie, jak najszybciej skontaktować się ze swoim ginekologiem lub udać się na wizytę.