Zaznaczone dyskretnie modelujące przednie obrzeże worka oponowego i zwężające zachyłki boczne kanału kręgowego
Witam.Bardzo proszę o interpretację wyników MR.Zaznaczone dyskretnie modelujące przednie obrzeże worka oponowego i zwężające zachyłki boczne kanału kręgowego-okrężne koncentryczne uwypuklenie krążka międzykręgowego L4/L5 mogące uciskać przednią powierzchnię worka oponowego i korzenie rdzeniowe-zmniejszające wymiar przednio-tylny worka oponowego do ok 11mm.Widać także modelującą przednie obrzeże worka oponowego niewielką dokanałową protruzję krążka międzykręgowego L5/S1 mogącą uciskać przednią po

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania MRI świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Proszę udać się do lekarza neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji i włączenia leczenia.
Pozdrawiam.