Wypukliny krążków międzykręgowych modelujące worek oponowy oraz zwężające zachyłki boczne kanału kręgowego
Proszę o KONKRETNE wyjaśnienie pojęć które wystąpiły u mnie w rezonansie. ( 1. Wypukliny krążków międzykręgowych, które modelują worek oponowy oraz zwężają zachyłki boczne kanału kręgowego. 2. Odwodnienie krążków 3. Przebudowa kostna typu Modic II 4. Nieprawidłowa tkanka siodła tureckiego i górnej powierzchni stoku). Proszę mi nie pisać że wymagam konsultacji lekarskiej i dalszych badań bo to doskonale wiem!!! PROSZĘ O DOKŁADNE, WYCZERPUJĄCE I KONKRETNE WYJAŚNIENIE !!! !!! !!!

MĘŻCZYZNA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na nieprawidłowości położenia krążków międzykręgowych, które uciskają worek oponowy powodując dolegliwości. Ponadto występuje zaburzenie uwodnienia krążków oraz przebudowa kostna kręgów. Wymagana jest wizyta u lekarza.