Zaznaczone zmiany zwyrodnieniowe-wytwórcze na tylnych krawędziach rzepki

Witam mam pytanie? Dziadek lat 57 prosił mnie o zamieszczenie tego pytania. Ma wynik badania rodiologicznego zdj. rtg prawego stawu kolanowego w II pł/a-p na stojąco/ nr 2969 Zaznaczone zmiany zwyrodnieniowe - wytwórcze na tylnych krawędziach rzepki. Proszę o odczytanie i wytłumaczenie wyniku oraz proszę o wskazówki jak to leczyć i u jakiego specjalisty i czy jest to grozne. Ewentualnie proszę o polecenie mi dobrego specjalisty w Kielcach.

Lek. Tomasz Budlewski

Opisane są zmiany zwyrodnieniowe w stawie kolanowym. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.