Zażywanie tabletek Jodid a silne bóle podbrzusza, podwyższona temperatura i brak miesiączki

Witam.Mam 23 lata.Niedawno dowiedziałam się,że mam niedoczynność tarczycy.Od kilku tygodni przyjmuję Jodid,zalecaną dawkę przez lekarza.Od czasu zażywania odczuwam silne bóle podbrzusza,mam podwyższoną temperaturę 37' i brak miesiączki.Jestem już po spodziewanej miesiąćze,która nie wystąpiła.Czy zażywanie tych tabletek mają jakiś wplyw na mój obecny stan?

Lek. Tomasz Budlewski

A zażywa Pani tylko powyższe preparat? czy jeszcze coś? Jaki był poziom tsh i hormonów? Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.