Zbyt częste oddawanie moczu u 27-latka

Często oddaje mocz tabletki urofuralginium nie pomogły, czy powinienem iść do urologa ? Poza tym nie potrafię schudnąć przytyłem dużo w krótkim okresie czasu i ważę powyżej 100 kg jak żyć jak sobie poradzić z tym problemem?

Witam
Tak, w sprawie częstego oddawania moczu konieczna
jest konsultacja z urologiem w celu postawienia
diagnozy i zastosowania odpowiedniego leczenia.
Trudno też znaleźć przyczynę szybkiego przybierania na wadze,
gdyż nie wspomina Pan nic o tym, jaki tryb życia Pan prowadzi.
Jak pan się odżywia, czy często stołuje się Pan w fast foodach?
Czy przeżywa lub przeżywał Pan jakieś stresujące sytuacje?
Przyrost masy ciała może być spowodowany takimi czynnikami
jak stres, zła dieta, siedzący tryb życia.
Dodatkowe kilogramy mogą też być spowodowane zaburzeniami
hormonalnymi, chorobą tarczycy, cukrzycą.
Przeprowadzenie badania lekarskiego i wykonanie podstawowych
badań pozwoli ustalić przyczynę i umożliwi zastosowanie odpowiedniej
diety lub leczenia. Być może wystarczy tylko zmiana trybu życia
lub wprowadzenie treningu sportowego.
Pozdrawiam serdecznie