Zbyt duża ilość progesteronu a odchudzanie

Mam 46 lat i jestem kobieta,ostatnio potwornie utyłam od zeszlego roku udalo mi sie zrzucic 14 kgale po wadze 66kg znowu waga powrocila do 70 kg(wczesniej bylo 84kg!)otylosc jest glownie ma brzuchu i plecach pani ginekolog powiedziala ,ze mam za duzo progesteronu i dala krople homeopatyczne,wyniki krwi sa dobre ,tylko otluszczona wątrba ,nie mam kondycji fizycznej,jezdze na rolkach ,plywam,spaceruje,jednak nie robie tego regularnie ,mam niedowlad i dretwienie k.gornych oraz czesto siniaki .

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Zalecam udać się do lekarza ogólnego. Może warto sprawdzić poziom hormonów tarczycy. Pozdrawiam