Zbyt mało białych krwinek w morfologii

W marcu podczas morfologii okazało się,że mam mało białych krwinek WBC 1,3,ale robiąc te badania byłam przeziębiona i lekarz podejrzewał,że to było powodem takiego spadku,na drugi dzień WBC2,4 kolejne 3,6 i po miesiącu przerwy WBC wynosiło 3,6,ale wczoraj odebrałam wyniki i znów spadek na 2,5.Ogólnie jestem osłabiona,mam anemię i trochę schudłam,czasami wszystko mnie boli ręce,nogi.Pracuje fizycznie,od 5 lat jestem pokojówką I mam styczność z środkami chemicznymi.Czy mam raka?

Badania te nie wskazują na chorobę nowotworową. Ponieważ ma Pani wątpliwości, proszę porozmawiać ze swoim lekarzem rodzinnym.

Nie wiem , czy ma Pani raka , bo na podstawie przedstawionych przez Panią wyników raka się nie rozpoznaje! Proszę udać się do lekarza rodzinnego - on zaplanuje badania lub skieruje do specjalisty jeśli będzie taka potrzeba , zż