Zdiagnozowana nadpłytkowość samoistna a stosowanie Hydroxyurea

Od 2009 mam zdiagnozowaną nadpłytkowość samoistną, przyjmuję hydroxyurea 5 razy w tygodniu, poziom płytek na stałym poziomie ok. 620 G/l, jestem pod stałą kontrolą szpitala hematolog. W lipcu miałam coroczną cytologię ginekolog. z wynikiem ASC-US. Po leczeniu kolejną we wrześniu z wynikiem LSIL HPV CIN1 i zaleceniem kolposkopii. Proszę o informację, gdzie najszybciej i najlepiej mogę wykonać kolposkopię w ramach NFZ oraz odpłatnie - jaki koszt? Będę wdzięczna za możliwie szybka odpowiedź.

Proszę poczytać na stronie kolposkopia.pl tam są podane gabinety wykonujące kolposkopię zależnie od województwa. Jeśli jednak miała pani cytologię w ramach Ogólnopolskiego Programu Walki z Rakiem Szyjki, to lekarz skieruje do pracowni kolposkopowej w ramach NFZ.