Zdjęcia RTG i tomograf a czynnik rakotwórczy

Witam, w jednym roku miałam tomograf mózgu bez kontrastu 64 rzedowym aparatem i w tym samym roku 2 miesiace pózniej mialam zdjecie cefalometryczne oraz rtg pantomograficzne wywołane na kliszy pytanie: ile msv ostrzymałam? czy moge dostac od tego raka? czy to za duza dawka na raz? miałam 18 lat jak miałam te badania. teraz mam lat 26

Witam , nie potrafię określić dawki , jaką Pani otrzymała , gdyż mam za mało danych. W każdym razie , trudno przypuszczać , aby były to dawki zagrażajace w jakikolwiek sposób Pani zdrowiu! z.żurawski