Żel do utrwalania włosów z siemienia lnianego

Witam. Chciałbym zamienic strasznie chemiczną gumę do włosów na naturalny żel i ponoc sprawdza się żel z siemienia lnianego. Czy on chociaż trochę będzie utrwalał meskie włosy, czy jest on zbyt słaby jako żel?

Aleksander Ropielewski

Zależy to od oczekiwań i włosów. Na pewno warto spróbować go jako alternatywy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wypróbować. Sądzę, że reakcja jest różna w zależności od rodzaju włosów.

Dzień dobry,

Jak najbardziej może Pan wypróbować tego produktu, natomiast jego skuteczność jest zależna od rodzaju włosa.

Pozdrawiam