Zespół Aspegera u 11-letniego syna

Mam syna który ma teraz 11 lat ma Zespół Aspergera,od narodzin był nie typowym dzieckiem ,wyginał sie do tyłu i miał problemy z leżeniem na nich .W wieku 3 m-c zaczeły mu oczy uciekać do sirodka (miał zeza zbierznego)zaraz po tym zaczełam chodzić z synem do lekarza gdzie ćwiczyliśmy woita .Jego lewa część tłowia jest troche inna ,klatka piersiowa jest wypukła ,nie chcę szukać wiecej schożen ale oglądam teraz program i akurat jest temat o tej chorobie .Jak to sprawdzić ..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza pediatry. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania.