Zespół Polanda i odbudowa mięśni klatki piersiowej

Witam od urodzenia jestem chory na TZw Zespół Polanda.Nie mam prawego mięśnia całego prawego i chciałbym sie zapytać czy tą wadę da się jakos operacyjnie zrobić? Bo nie mam zalążka mięśnia.Proszę o dokładną odpowiedź o to moje zdjęcie > http://i62.tinypic.com/51tusg.jpg

Witam. O ewentualnym leczeniu operacyjnym mógłby zdecydować chirurg plastyczny. Musi jednak rozważyć wszystkie za i przeciw - by skutki uboczne leczenia nie przewyższyły ewentualnych kosmetycznych korzyści.