Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zespół Polanda - rekonstrukcja mięśnia piersiowego

Kieruję do Państwa zapytanie, gdzie w Warszawie mogę znaleźć lekarza, u którego mógłbym dokonać wszczepienia implantu mięśnia piersiowego? Mam 33 lata i już nie wytrzymuję psychicznie z tym, że moja klatka piersiowa ma tylko jeden dobrze rozwinięty mięsień. Najprawdopodobniej jest to Zespół Polanda. Wszędzie, gdzie wpiszę odpowiednią frazę są informacje tylko dla kobiet. Mężczyźni są zostawieni na pastwę losu. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Odbudowa piersi po mastektomii

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Operacje w zespole Polanda są prowadzone w podobny sposób jak operacje rekonstrukcyjne piersi u kobiet. Może Pan udać się do kliniki plastycznej i tam uzyskać szczegółowe informacje.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0

Najważniejsze to porozmawiać z właściwym specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na przygotowanie operacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy