Zespół Sjorgena i podejrzenie MCTD a bóle mięśni, utrata wagi i biegunki

choruję na z.sjogrena i podejrzenie mctd biorę leki ...wyniki są wmiarę ok oprócz rosnących ana 2 i gammaglobulin i ciągle wachających się elktrolitów oraz moich teraz silniejszych bóli mięśni i chudnięcia oraz zamiast zaparć mam teraz biegunki (nikt nic więcej nie robi ) tylko leki ...prosze o jakąś radę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani żadnych konkretnych wartości, co uniemożliwia interpretację. Pani leczeniem powinien zająć się doświadczony specjalista reumatolog.