Zgorzelinowe zapalenie wyrostka robaczkowego a gorączka po operacji

Witam Serdecznie Jestem 11 dni po operacji. Zgorzelinowe zapalenie wyrostka robaczkowego. Od zabiegu utrzymuje się u mnie temperatura: rano około 36.8 , po południu 37.3. Przed zabiegiem 2 dni leżałem na urologi z podejrzeniem kamicy nerki i moczowodu lub infekcji układu moczowego. RTG: w nerce prawej cień wapnisty śr. 3mm , w miednicy mniejszej po stronie lewej trzy cienie wapniste śr. do 5mm. Czy to może być przyczyną stanu podgorączkowego i bóli w podbrzuszu i z tyłu pleców w okolicy lędżwi?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Główne osiągnięcia polskiej transplantologii

Polska transplantologia nieustannie się rozwija. Przeszczepy są coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Sprawdź, jakie są główne osiągnięcia polskiej transplantologii.

Myślę, że ten stan podgorączkowy i dolegliwości bólowe o lokalizacji jaką Pan podaje mogą być związane z układem moczowym. Radzę w tej sprawie skontaktować się z lekarzem POZ. Zapewne konieczne celem pogłębienia diagnostyki okaże się wykonanie morfologii, badania ogólnego moczu i być może jeszcze USG brzucha i przestrzeni zaotrzewnowej. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy