Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zgrabna pupa - jak to osiągnąć?

Moim wielkim celem jest teraz schudnąć. Czuję się gruba. Ważę 60 kg przy wzroście 165 cm. Każde moje ubranie na mnie wygląda okropnie ;( Najbardziej teraz się martwię swoją wielką pupą. Jest ona okropna. Nie wiem co zrobić, by ten CAŁY TŁUSZCZ z niej zniknął. Staram się ograniczać słodycze, odżywiać się zdrowo, no ale nic nie pomaga :( Waga cały czas stoi. Co zrobić, by mieć piękną, zgrabną pupę?? Pomóżcie !!! Może jakieś cwiczenia? Albo może poradźcie, żebym się na coś zapisała?

ponad rok temu

Ekologiczne warzywa i owoce

Witam,

Na wyszczuplenie ciała proponuję zestaw: 15 minut ćwiczeń siłowych, a po tym czasie przejście do ćwiczeń aerobowych, by skutecznie spalić nadmiar komórek tłuszczowych. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut. Pamiętaj jednak, że taki zestaw należy wykonywać minimum 3 razy w tygodniu po około 45-60 minut.

Dieta oparta o zdrowe nawyki żywieniowe pozwoli Ci na utratę masy ciała, która będzie powolna, ale za to trwała i skuteczna, bez efektu jojo i negatywnych skutkach zdrowotnych. Prawidłowa dieta powinna dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości energii.

Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy