Zgrubienie i siniak na brodzie po uderzeniu u 3-latka

Witam. Moj 3 letni synek okolo 2 miesiace temu uderzyl sie mocno w brode i mial siniaka ktory po kilku dniach znikl. Ale niestety jakies 2 tygodnie temu przy myci wyczulam u niego w miejscu stluczenia malo kulke pod skora i ma sine w tym miejscu, nie da sobie tego dotknac bogo to boli. Bylam z nim u lekarza ktory powiedzial ze to prawdopobnie jest zrost po stluczeniu ale mamy isc ko kontroli za miesiac. Bardzo prosze o odpowiedz czy to moze byc cos groznego. Agieszka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak powiedział Pani lekarz, najpewniej jest to zrost po urazie. Póki co nie ma zatem powodów do niepokoju. Proszę udać się na kontrolną wizytę za miesiąc.